همه چیز در ارتباط با پل طبیعت تهران

همه چیز در ارتباط با پل طبیعت تهران

پل طبیعت، نمادی نو و جذاب که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته، یکی از اماکن گردشگری تهران است. با اینکه این پل درست در وسط اتوبان های اصلی پایتخت و میان شلوغی ساخته شده، اما شما می توانید با حضور در این مکان احساسی از لذت و آرامش را در بین طبیعت تجربه کنید.

درختان بلند و سرسبز، چشم اندازی که می توانید روی این پل از تهران شاهد باشید، دیدن رشته کوه البرز و دماوند از بالای این پل، حس نشاط و آرامش آن را دو چندان می کند. با مستر بلیط همراه باشید تا زیبایی های جذاب این پل بی نظیر را به شما معرفی کنیم.

پل طبیعت، تجربه ای متفاوت

دسترسی به این پل به نسبت اماکن دیدنی دیگر در تهران ساده تر است. شما می توانید به وسیله مترو، خودروی شخصی، تاکسی و اتوبوس به راحتی خود را به این پل برسانید. یا اگر در یکی از دو پارک طالقانی و بوستان آب و آتش که در مجاورت این پل قرار گرفته اند باشید، می توانید به آن دسترسی داشته باشید. چرا که پل طبیعت این دو پارک را به هم متصل می کند.

این پل بزرگترین پل غیر خودرویی در ایران به شمار می آید و طراحی آن توسط لیلا عراقیان انجام شده است. بسیاری معتقدند که بعد از برج میلاد، پل طبیعت یکی از نمادهای تهران محسوب می شود. این پل بارها جایزه‌های مختلقی را در سطح جهانی به خود اختصاص داده است، و تنها مکانی برای گذر از آن نیست، بلکه می تواند تجربه ای متفاوت از بودن در طبیعت، گذراندن ساعاتی در کافه ها و رستوران های این پل و لذتی از پیاده روی  باشد. برای اینکه از شهرهای دیگر تجربه لذت بیشتری از سفر را داشته باشیم می توان با بلیط هواپیما تهران، به دیدن این مکان زیبا و منحصر به فرد آمد، و ترکیبی از فضای مدرن و طبیعت را تجربه کرد.

سطوح پل طبیعت

پل طبیعت شامل سه سطح است که توسط پله هایی به هم متصل هستند.

  • سطح اول،‌ که می توان از دو ورودی پارک طالقانی و پارک آبی به آن دسترسی داشت. در این سطح فضاهایی برای نشستن، رستوران هایی با محیط متفاوت و کافی شاپ وجود دارد.
  • سطح دوم،‌ مسیر حرکتی است و مکانی مناسب برای پیاده روی، دوچرخه سواری می باشد. هر چند در این سطح مکان های مناسبی برای نشستن نیز وجود دارد.
  • سطح سوم، که بعدها به پل اضافه شد، دارای فضایی است که نیمکت ها و مکان های مختلفی برای ماندن در این سطح وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *