افزایش 300 تومانی قیمت ارز در اولین هفته گرانی بنزین / روند قیمت دلار و یورو در هفته‌ای که گذشت


به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت ارز که هفته گذشته روندی صعودی داشت، این هفته نیز پس از اعلام افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین رشد یافت و سرانجام با رسیدن به رقم ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه قیمت ارز نسبت به روز پنج‌شنبه در اولین روز پس از اعلام نرخ جدید بنزین ۴۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

روز یکشنبه با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی، برای دومین روز پیاپی نرخ ارز تغییر نکرد و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت یورو نیز در رقم ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان ثابت ماند.

سومین روز هفته با آغاز به کار بازارهای جهانی قیمت دلار در صرافی ملی ۵۰ تومان افزایش یافت و به رقم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان رسید اما نرخ یورو بدون تغییر در رقم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان ثابت ماند.

روز سه‌شنبه نیز قیمت دلار با ۵۰ تومان افزایش به رقم ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان رسید اما نرخ یورو برای پنجمین روز پیاپی در رقم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان ثابت ماند.

روز چهارشنبه نرخ ارز ثابت ماند و قیمت دلار در رقم ۱۱ هزار و ۴۵۰ تومان و قیمت یورو در رقم ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان ماندگار شد.

روز پنجشنبه بهای ارز بار دیگر ۵۰ تومان افزایش یافت و قیمت دلار به رقم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت یورو به رقم ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *